Pierre Janssen 65 jaar lid!

Tijdens het nieuwjaarsconcert op de 1e woensdagavond van 2024 werd ons lid Pierre Janssen voorzien van een ontzettend mooie onderscheiding voor zijn (inmiddels meer dan) 65 jarig lidmaatschap bij onze muziekvereniging. Pierre kennen we als een échte muzikant in hart en nieren en een trouw lid. In het verleden heeft Pierre, zowel voor het groot orkest als voor het jeugdorkest veel voor onze vereniging betekent in diverse rollen. Nu, na 65 jaar, is hij nog steeds spelend lid op de tuba en blaast hij nog moeiteloos alle muziekstukken mee.

Ook vanaf deze plek willen wij Pierre van harte feliciteren met zijn jubileum!

Het Eindhovens Dagblad schreef er een mooi artikel over: https://www.ed.nl/deurne/na-65-jaar-is-pierre-nog-lang-niet-van-plan-zijn-tuba-aan-de-wilgen-te-hangen~abce9275/ . Het is zeker het lezen waard.

Pierre, we hopen nog lang van jouw muzikaliteit en interesse voor muziek te mogen genieten.
Namens muziekvereniging Sint Willibrordus van harte gefeliciteerd!

Geplaatst in Nieuws.